Po stopě

Po stopě
Cena: ZDARMA
Kategorie: Životní styl
Žádná hodnocení
Datum vydání: 1 září 2014
Firma: Brit Pet Food
Velikost: 7.41 MB
Verze: 1.0
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Přáli byste si, aby byl váš pes miláčkem sousedů, bavičem širokého okolí a zároveň postrachem nenechavých zlodějů? S aplikací Po stopě to není žádný problém! Poznejte se svým mazlíčkem nové tváře, prozkoumejte blízký terén a zažijte ukázkový výcvik. Aplikace Po stopě vám i vašemu čtyřnohému chlupáčovi dopřeje spoustu rozptýlení a zábavy:

• Poznejte nové přátele. S nástrojem pro venčení psů budete mít vždy přehled o tom, kdo z dvounohých či čtyřnohých přátel v aplikaci je zrovna v terénu.
• Prozkoumejte mapu zájmů. Vždy vám pomůže co nejpohodlněji a nejrychleji najít veterináře, chovatelské potřeby, psí salon a další důležitá místa v lokalitě.
• Sbírejte odměny. V aplikaci sbíráte body v podobě kostiček. Jejich dostatečný počet pak bude možné proměnit za slevy v e-shopu.
• Zapište se do psí školy Brit Training Tips. Zjistíte, že výcvik nemusí být jenom nudná povinnost, ale naopak přináší spoustu zábavy a naplnění nejen v průběhu samotného výcviku, ale i v každodenním životě.
• Sdílejte videa. Podělte se o vaši nahrávku z výcviku s ostatními uživateli aplikace a ukažte jim, jak jste týmově sehraní. Navíc se tak zapojíte do soutěže o ceny.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store