Náš Názor CZ

Náš Názor CZ
Cena: ZDARMA
Kategorie: Životní styl
Žádná hodnocení
Datum vydání: 3 říjen 2017
Firma: Mediapoll LLC
Velikost: 41.45 MB
Verze: 1.0.1
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Aplikace Náš Názor umožní zúčastnit se rychlých názorových anket na základě anonymního hlasování uživatelů a nabízí výběr nejčtenějších aktuálních informací z českých médií a sociálních sítí.

Hlasování je rychlé, anonymní a provádí se jedním kliknutím.

Při registraci je důležité zadat informaci o věku, vzdělání a místě působení. Tyto údaje nejsou povinné, ale výrazně dopomohou k tvorbě zajímavých statistik o hlasování. Například kolik lidí do 18 let považuje počet hodin tělesné výchovy na školách za nedostatečný? Díky uvedení věku, bude tento údaj možné změřit na konkrétní skupině respondentů.

O výsledcích hlasování bude občanské sdružení Náš Názor informovat veřejnost i média. Hlasování je vždy anonymní. Jméno se nezobrazuje. Pracuje se pouze s neosobními daty.

Máte možnost hlasovat o palčivých otázkách nejen celé České republiky, ale i lokálněji (Vaše obec, město, region). Abyste měli možnost hlasovat o otázkách z Vašeho okolí, je třeba v registraci uvést Vaši polohu, resp.povolte GPS lokalizaci.

Výběr nejčtenějších článků z internetu Vám nabízíme v sekci Články. Vždy tam najdete to nejčtenější z českého internetu. Přečteme za Vás všechny internetové noviny, projdeme nejvýznamnější profily na sociálních sítích (FaceBook, Twitter, apod.) a zobrazíme Vám výběr nejlepších a nejčtenějších příspěvků. To vše na jednom místě v naší aplikaci.

Aplikace Náš Názor je nyní zdarma. Stáhněte si ji ještě dnes a připojte se do skupiny lidí, kteří rádi vyjadřují svůj názor a ovlivní dění kolem sebe. A pokud Vás nebaví rychlé hlasování, stáhněte si aplikaci kvůli aktuálnímu a přehlednému výběru článků z českého internetu.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store