Chůvička

Chůvička
Cena: 2,39 €
Kategorie: Životní styl
hodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvička 18 hodnocení
Datum vydání: 2 prosinec 2011
Firma: TappyTaps s.r.o.
Velikost: 5.25 MB
Verze: 2.5
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Výkonná a spolehlivá chůvička. Jednoduše Vás zavoláním na jiný telefon upozorní, že se Vaše dítě probudilo. Ale umí i mnohem více!

Znáte to - Vaše dítě spí a rádi byste si odpočinuli po celém dni hlídání - sednout si chvíli s přáteli či s rodinou... Ale co když se dítě probudí a začne brečet?

Nyní nemusíte každých 5 minut chodit poslouchat do dětského pokoje, zda dítě nebrečí. S naší aplikací budete informováni když se dítě probudí a začne brečet - a zjistíte i mnohem více!

Dětský alarm
Funkce alarmu bude monitorovat hluk v místnosti. Pokud bude zaznamenán hluk, jednoduše Váš iPhone zavolá na jiné číslo (např. vašeho partnera) a vy se dozvíte, že se Vaše dítě probudilo. Samozřejmě můžete nastavit, za jak dlouho má Chůvička telefonovat, aby bylo např. eliminováno jen krátké probuzení, zakašlání atd. V záložce Nastavení můžete pak upravit i další volby, tak aby odpovídali potřebám Vašeho dítěte.

Naše aplikace také nabízí jedinečnou funkcionalitu "mámin hlas". Samozřejmě to nemusí být jen mámin hlas, co Vaše dítě spolehlivě utiší. Naše chůvička Vám však umožní nahrát jakýkoliv zvuk, který bude dítěti přehrán ve chvíli, kdy bude detekován hluk v místnosti. Pokud tato nahrávka dítě utiší a to opět usne, nemusíme spouštět alarm. Tato funkce je samozřejmě volitelná. Podobně můžete využít funkci "ukolébavky" - chůvička může při spuštění monitorování přehrát Vámi namluvený zvuk nebo libovolnou skladbu z knihovny iTunes.

Monitor hluku
Spí Vaše dítě ve své místnosti, nebo zkrátka máte tvrdý spánek a neslyšíte každý noční hluk? Díky našemu monitoru hluku budete mít jedinečný přehled o tom, co se v noci dělo. Kašlalo? Mluvilo ze spaní? Vše bude nahráno a vy si ráno můžete v klidu přehrát, co Vaše dítě rušilo ze spánku. A dokonce můžete nahrané zvuky odeslat na libovolný email (např. vašemu dokrotovi, aby si poslechl, jak Vaše dítě kašlalo).

Záznam aktivity
Pro obě hlavní funkce, alarm i monitor je zaznamenáván podrobný přehled událostí. Pomocí záznamu aktivity zjistíte, jak dlouho vaše dítě spalo, jak často se dítě budilo a podobně. Můžete tak zjistit, zda se např. dítě pravidelně budí v konkrétní hodinu a najít tak příčiny tohoto buzení.

Bohaté možnosti nastavení
Každé dítě je jedinečné - a Vaše není výjimkou. Víme to, a proto jsme připravili možnosti nastavení Chůvičky tak, aby mohlo odpovídat požadavkům Vašeho dítěte. Chcete spustit alarm až ve chvíli, kdy dítě pláče 2 minuty? Anebo chcete nastavit citlivost senzoru hluku na vysokou, abyste věděli již o prvním náznaku probuzení? Je to na Vás.

Upozornění:
* vzhledem k omezení iPhone je možné provést vždy jen jedno volání z chůvičky, poté je nutné chůvičku znovu spustit. Toto je bohužel omezení iPhone.
* Pro použití Alarm funkce musí být iPhone zapnut (nesmí být v režimu spánku). Toto je omezení iPhone.
* Doporučujeme též připojit iPhone k napájení.
* Zkontrolujte si dostupnost mobilního signálu jak na straně Chůvičky (iPhone) tak i na straně telefonu, který bude fungovat jako přijímač.
* Před použitím vyzkoušejte, zda nastavení Chůvičky odpovídá požadavkům Vašeho dítěte (nastavení citlivosti zvukového senzoru atd.)
* Tato aplikace nebyla konstruována jako náhražka dohledu dospělé osoby; je pouze doplňkem vaší péče o dítě.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Chůvička
hodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvička
Jan.havelka
Chůvičky
Vyborná aplikace pro rodiče!!! DOPORUČUJU
Chůvička
hodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvička
PetrS
Jednoduché a funkční.
Výborně udělaná aplikace. Jednoduché a funkční přesně dle popisu. Dá se s ní užít i legrace, když na někoho nastražíte "mámin hlas".
Chůvička
hodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvičkahodnocení: iPhone/iPad App - Chůvička
ElvisEK
ElvisEK
Super,muzu doporucit!!
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store