breegy

breegy
Cena: ZDARMA
Kategorie: Životní styl
hodnocení: iPhone/iPad App - breegyhodnocení: iPhone/iPad App - breegyhodnocení: iPhone/iPad App - breegyhodnocení: iPhone/iPad App - breegyhodnocení: iPhone/iPad App - breegy 2 hodnocení
Datum vydání: 2 prosinec 2020
Firma: Nadacni fond breegy foundation
Velikost: 54.59 MB
Verze: 3.0.3
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Objev novou aplikaci, která funguje #nadobro

V dnešní době sociálních médií chybí opravdovost, hloubka a starost jeden o druhého. Vytvořili jsme platformu, která učí společnost pravidelně pomáhat těm, na které se zapomíná. Společně se postaráme o všechny a vytvoříme vyváženou společnost.

Pomáhej

Přispěj těm, kteří to potřebují

Staň se Patronem a uvidíš, jak tvoje činy pomáhají. Uvidíš pravidelná videa a updaty z projektů, které podporuješ a budeš tak neustále v kontaktu s dobrem, které do naší společnosti přinášíš. Připoj se mezi celebrity, dobročinné organizace ale hlavně lidi jako ty, kteří prostě chtějí pomáhat. V breegy rozdíly neexistují a na lajky a zhlédnutí se nehraje. Hraje se jen #nadobro.

Rozvíjej se

Posuň se dále díky vzdělávacímu obsahu

Když začneš přispívat, kromě dobrého pocitu dostaneš něco navíc. Přístup k obsahu, který rozvine tvoji osobnost. Uč se od známých osobností z oblasti zdravého životního stylu, psychologie nebo koučingu a naplň svůj potenciál. Když se totiž postaráš o sebe, budeš mít víc energie pomáhat ostatním. A když budeš pomáhat ostatním, my zase pomůžeme tobě.
Sdílej

Pošli dobro dál

V breegy najdeš projekty dobročinných organizací, na které můžeš pravidelně přispívat libovolnou částkou nebo sdílením mezi své přátele. Nepomáháš tak pouze jednotlivci, ale celé ohrožené skupině. Kdyby každý z nás daroval každý měsíc jenom pár korun, postarali bychom se o problémy, na které je náš systém krátký a vytvořili tak lepší život pro nás pro všechny. Nadobro.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store