iŠpanělština

iŠpanělština
Cena: 3,99 US$
Kategorie: Vzdělávání
Žádná hodnocení
Datum vydání: 30 leden 2012
Firma: Microton, s.r.o.
Velikost: 587.15 kb
Verze: 1.6
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

S aplikací iŠpanělština můžete pohodlně a přitom velmi účinně procvičovat španělská slovíčka kdykoli se vám naskytne malá chvilka volného času. Stačí vytáhnout telefon na pár minut na autobusové zastávce, při čekání ve frontě nebo večer před spaním a budete sami překvapeni, až vám aplikace ukáže, kolik času se každý den takto naskládá a jak velké množství slovíček se dá tímto způsobem bez větší námahy zvládnout.

Aplikace používá metodu výukových kartiček. Máte před sebou na stole balíček karet, kde na každé z nich je napsáno jedno slovo nebo fráze, které chcete procvičovat. Na jedné straně karty česky, na druhé španělsky. Vezmete z balíčku horní kartu, podíváte se na jednu stranu a snažíte se uhodnout tu druhou. Pokud se trefíte, založíte kartu dospodu. Pokud ne, zasunete kartu někam doprostřed balíčku, aby příště přišla na řadu dřív. Tím si zajistíte, že obtížná slova budete dostávat častěji než ta, která zvládáte snadno. Díky tomu budete ve výuce postupovat dopředu mnohem rychleji, než kdybyste slovíčka opakovali stále ve stejném pořadí čtením ze sešitu nebo z učebnice.

Aplikace obsahuje v padesáti lekcích celkem 5000 španělských výrazů a téměř 10 tisíc jejich českých překladů. Lekce jsou seřazeny od jednodušších po složitější a pokrývají kompletně celou obecnou španělskou slovní zásobu tak, jak se vyučuje na všech typech českých středních i jazykových škol. Poslouží dobře jak žákům a studentům, kteří se španělštinu teprve učí, tak i lidem, kteří už tento jazyk na slušné úrovni zvládají a potřebují si po čase znovu osvěžit jeho slovní zásobu v celé šíři a bohatosti.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store