Animovaná Červená Karkulka

Animovaná Červená Karkulka
Cena: 49,00 Kč
Kategorie: Vzdělávání
Žádná hodnocení
Datum vydání: 2 září 2015
Firma: UceniBezMuceni.cz
Velikost: 47.73 MB
Verze: 1.1.1
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Byl jeden vlk, který měl v lese spoustu povinností…že takhle nezačíná pohádka o Červené Karkulce? A co když takhle nějak končí? Pojďte svým dětem převyprávět příběh Červené Karkulky novou interaktivní formou i výchovným rozuzlením příběhu.

Můžete se rozhodnout, jestli bude číst vypravěč, zatímco děti budou prozkoumávat prostředí lesa a babiččiny světničky, nebo zda k interaktivní knížce s dětmi usednete společně. Příběhem vás provede text v komiksových bublinách uspořádaných tak, aby zbylo co nejvíce místa pro zvídavé dětské prsty a barvitou představivost. Všechny předměty ve scéně jsou krásně animované a ozvučené.

Čeká na vás na 100 interaktivních prvků během vyprávění. Nechte se překvapit. Uvidíte, že čtení bude děti i vás skutečně bavit. Podívejte se na ukázkové video ze hry.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Animovaná Červená Karkulka
hodnocení: iPhone/iPad App - Animovaná Červená Karkulkahodnocení: iPhone/iPad App - Animovaná Červená Karkulkahodnocení: iPhone/iPad App - Animovaná Červená Karkulkahodnocení: iPhone/iPad App - Animovaná Červená Karkulkahodnocení: iPhone/iPad App - Animovaná Červená Karkulka
danteantik
Krásná app pro děti
Moc pěkná interaktivní pohádka. Dnes jsme jí četli na dobrou noc a dcerce se míč líbila. Uvítal bych vícero takových
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store