Angličtina - Slovní zásoba

Angličtina - Slovní zásoba
Cena: 2,99 €
Kategorie: Vzdělávání
Žádná hodnocení
Datum vydání: 16 září 2016
Firma: LangSoft s.r.o.
Velikost: 38.49 MB
Verze: 1.3.1
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Praktická výuka anglické slovní zásoby. Obsahuje výslovnost namluvenou rodilým mluvčím a také psanou výslovnost. Výuka je rozdělena do 30ti lekcí. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu! Program obsahuje prakticky celou základní slovní zásobu (1200) slov a pokročilý memorovací algoritmus.
Pamatuje si všechny vaše odpovědi a dává vám slova nebo věty, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na Vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu.
Výuka probíhá výběrem z nabízených možností, při dosažení určité pokročilosti s maskováním, kdy vidíte pouze části slov. Rychlým způsobem výuky je pak metoda Umím/Neumím, kdy program čeká na vlastní hodnocení předtím, než správný překlad zobrazí.

Pozn.: Pro výuku pokročilé slovní zásoby, tj. neznámých slovíček, ale také celých vět (ustálených slovních spojení, idiomů apod.) můžete využívat prakticky stejný (prázdný) výukový program, který je nyní součástí mobilních slovníků LangSoft. Slova a slovní spojení, která ve slovníku označíte jako "oblíbená", se automaticky vkládají do výukového programu a můžete se je tak učit s využitím stejného výukového algoritmu. Při této výuce pak také plně využijete i funkci Skládání, určenou zejména pro výuku víceslovných spojení a vět výběrem z nabízených slov.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store