Tymuj

Tymuj
Cena: ZDARMA
Kategorie: Sport
Žádná hodnocení
Datum vydání: 7 duben 2017
Firma: EventServices
Velikost: 7.46 MB
Verze: 1.1
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Týmuj.cz je univerzální služba, která pomáhá lépe organizovat týmy a sportovní aktivity. Usnadňuje komunikaci uvnitř týmů, sdílení informací a souborů.
Organizátorům zjednodušuje práci a šetří čas. Se všemi svěřenci a spoluhráči mohou komunikovat jednou cestou, snadno naplánují zápasy a události, budou mít přehled o docházce či absencích atd. Prohlédněte si klíčové vlastnosti, abyste sami zjistili, co nejlépe pomůže právě Vám.
Sportovní kolektiv využije Týmuj.cz jako vnitřní týmový web - užitečný nástroj pro plánování, správu a komunikaci mezi členy. Pokud tým má své internetové stránky, Týmuj.cz je vhodně doplní o nadstandardní užitečné funkce.
Týmuj.cz je ideální pro kluby s více družstvy, např. žáky, juniory, dospělými atd. Každý z nich dostane svůj vlastní uzavřený týmový prostor pod heslem.
Sportovci se stejnými zájmy mohou vytvářet vlastní komunity, potkávat se na Týmuj.cz , plánovat společné akce, diskutovat, prohlížet fotky a videa. Získají okamžitě své soukromé místo online.
Z pohledu jednotlivce může být využit jako osobní sportovní kalendář - přehled všech aktivit jednotlivce v jeho různých týmech, sportech a skupinách na jednom místě. Včas se tak dozví, že se v sobotu koná turnaj ve squashi a v úterý je zvaný na paintball. Podívejte se na reference, jak si sport zorganizovala Míša.
Týmuj.cz ocení i fanoušci, rodiny či přátelé sportovců, kteří mohou díky možnosti nastavení veřejného přístupu vidět, co se v týmu děje.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store