Fazole - místa

Fazole - místa
Cena: ZDARMA
Kategorie: Sociální sítě
Žádná hodnocení
Datum vydání: 24 listopad 2010
Firma: Eastbiz.net Inc.
Velikost: 645.87 kb
Verze: 1.2
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Mobilní aplikace „fazole“ je geolokační služba, která informuje ostatní uživatele o vámi právě navštěvovaném místě. Po přihlášení se pomocí emailové adresy získá uživatel nejen možnost informovat ostatní, kde se právě nachází (check-in), ale pomocí vlastního slovního hodnocení bude moci i dané místo hodnotit. Ať už bude hodnocení kladné, neutrální či záporné, upozorní ostatní na danou kavárnu, restauraci či klub. Ostatní uživatelé se pak po zhlédnutí celkového hodnocení daného místa mohou rozhodnout, zda klub či kavárnu také navštíví a udělí mu vlastní hodnocení nebo se místu raději vyhnou a zvolí zábavu v jiném podniku s lepším hodnocením. Každý uživatel bude mít možnost přidat na seznam nové místo, rozšířit nejen jeho popularitu, ale také ostatním uživatelům ukázat jeho oblíbenou kavárnu, vinárnu či jiné zajímavé místo.
Udělování hodnocení a informace ostatních o vámi navštěvovaném místě však nebude tím jediným, co aplikace nabízí. Uživatel a návštěvník bude mít také možnost získat odměnu za používání aplikace fazole. Jednoduchou registrací do systému www.fazole.cz získá zdarma účet, na kterém postupně shromažďuje fazole (body). Za check-in v určitém místě, za jeho hodnocení nebo za využití služeb daného podniku bude mít možnost získat určitý počet fazolí , které pak na internetové adrese www.fazole.cz/buy.asp může směnit za produkty či služby. Jistotou pro něj bude, že za každé přihlášení získá minimálně jednu fazoli. Na internetové stránce www.fazole.cz/mista je seznam konkrétních míst, která aplikaci podporují a počet fazolí, které můžete návštěvou a check-inem získat. Získané fazole nebude nutné používat jen na webové adrese „fazole“, některé podniky nabídnou i přímou směnu služeb či zboží na konkrétním místě.
I když by se mohlo zdát, že aplikace je určena pouze pro majitele IPhonů či mobilních telefonů, není tomu tak. Majitelé klubů, kaváren či jiných podniků získají možnost zvýšit atraktivitu svého podniku tím, že zákazníkům nabídnou více fazolí za návštěvu, hodnocení či využití služeb právě u nich.
Ale to není vše, co budou „fazole“ nabízet. V nejbližší době chystá aplikace v updatu rozšíření o možnost vkládat fotografie z daného místa, a co více, budete se moci spojit se svými přáteli a informovat je o tom, kde se zrovna nacházíte a že dané místo je úplně perfektní pro trávení společných chvilek.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store