Albertík

Albertík
Cena: ZDARMA
Kategorie: Sociální sítě
Žádná hodnocení
Datum vydání: 1 listopad 2015
Firma: DaMi development s.r.o.
Velikost: 24.97 MB
Verze: 1.2
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

A je to tady! Já Albertík a moji kamarádi jsme si pro Vás připravili aplikaci, která Vás přenese do našeho světa zábavy, poznávání a hlavně neustálé přítomnosti semnou. V aplikaci se budete moct podívat na fotky z představení, koukat na moje videa, číst novinky, které Vám přináším a poslouchat nejen písničky, ale také podcasty, které jste nikdy neslyšeli! tak stahujte!

Školák Albertík připravil pro všechny svoje kamarády aplikaci, která v první fázi představuje čtyři segmenty komunikace, Novinky, Video, Foto a Hudbu.

Novinky upozorňují kamarády kdy a kde bude Albertík vystupovat se svými kamarády, co dlouhodobě plánuje a jaké město navštíví.

Foto v sobě ukrývá fotodokumentace realizovaných akcí, včetně popisek kdy a kde byla fotodokumentace pořízena.

Video umožňuje rychlý přístup uživatelům ke všem video sekvencím Albertíka a v neposlední radě k Novinkám, které jsou pravidelně obsazovány.

Hudba umožňuje přehrávání Albertíkových písniček, které nebyly vydány na CD, pro registrované návštěvníky volné stahování Albertíkových CD. Další zajímavostí je přehrávání příběhů, ktreré Albertík namluvil svým charakteristickým hlasem.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store