iSlovnik Fr/Cz

iSlovnik Fr/Cz
Cena: 3,99 US$
Kategorie: Reference
Žádná hodnocení
Datum vydání: 10 listopad 2010
Firma: Microton, s.r.o.
Velikost: 4.17 MB
Verze: 2.1
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Rozsáhlý oboustranný francouzsko-český překladový slovník s přehledným uspořádáním a jednoduchým ovládáním.

Hlavní rysy:

● Obsažná slovní databáze, 64 tisíc překladových párů ve francouzsko-českém a 78 tisíc párů v česko-francouzském směru.

● Množství, frází, předložkových vazeb a odborných výrazů z řady oblastí lidské činnosti (spalovací motor, oxid uhličitý, dělba práce, vlastnické právo, břišní dutina,...).

● Přehledné uspořádání hesel do tabulky s jediným sloupcem. Žádné zhuštěné bloky drobného textu nebo obtížně srozumitelných lingvistických zkratek. Slovník je díky tomu dobře použitelný i pro jazykové laiky nebo naprosté začátečníky.

● Rychlé a pohodlné vyhledávání. Stačí zadat prvních pár písmen hledaného slova. Výsledky se průběžně upřesňují po stisku každého jednotlivého písmene. Snadno tak najdete i slova, u nichž nevíte úplně přesně, jak se správně píší. Hledaný text lze navíc zadávat zjednodušeně malými písmeny bez háčků, čárek a přehlásek. Překlad vidíte ihned, bez nutnosti přecházet do nějakých vedlejších nebo zanořených obrazovek.

● Uživatelské rozhraní kompletně v češtině.

● Všechna potřebná data jsou už obsažena v přímo v aplikaci. Při používání slovníku nebudete potřebovat být připojení k internetu, ani dodatečně dokupovat nějaká další data.

iSlovník vám dobře poslouží v práci, ve škole, na cestách i doma při čtení francouzské knížky.

Francouzsko-český iSlovník je pokračovatelem iSlovníku v anglicko-české verzi, který byl v AppStore vydán v říjnu 2009 a pouhých pět dnů po svém zveřejnění se vyšvihl na první místo v žebříčku nejpopulárnějších aplikací. Od té doby si jej na svůj telefon nainstalovalo více než 20 tisíc českých i zahraničních uživatelů. Přečtěte si, jak někteří z nich slovník hodnotí na stránkách AppStore:

● Výborný offline slovník s obrovskou slovní zásobou (janina.cz)

● Tak na takovou app jsem čekala. Ke spuštění to nepotřebuje internet a slovní zásoba skvělá. Doporučuji. (P. Picasso)

● Absolutní spokojenost. User friendly. Dobrá slovní zásoba. Možnost vytvoření vlastního slovníku. (Vyti)

● Skvělej slovník, kterej za tu cenu opravdu stojí. (Miloš Z.)


--

English summary: An extensive French-Czech translating dictionary featuring dependable word database with over 60,000 translation pairs in each language direction. Rich in phrases and technical terms. Clear user interface with accentuation independent search and "as you type" suggestions. Streamlined results free of linguistic clutter. Completely self-contained, no internet connection or additional in-app purchases required.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

iSlovnik Fr/Cz
hodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Cz
Jakub Rathousky
Člen
Fajn, ale dost podstatné chybí. ČLENY... Stačilo by doplnit a je ok.
iSlovnik Fr/Cz
hodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Czhodnocení: iPhone/iPad App - iSlovnik Fr/Cz
cheriko
chybějicí věci
Slovník má sice relativně bohatou slovní zásobu, ale postrádá základní věc a to jsou členy.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store