RSG Nutrition

RSG Nutrition
Cena: ZDARMA
Kategorie: Péče o zdraví a Fitness
Žádná hodnocení
Datum vydání: 2 září 2019
Firma: Orsys
Velikost: 49.12 MB
Verze: 1.0
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Cílem aplikace je nabídnout zákazníkům způsob, jak pomocí přesně sestavených jídelníčků zhubnout, nabrat kvalitní svalovou hmotu nebo se udržet v dobré kondici a zdravě se stravovat. Na základě online analýzy údajů zákazníků dokáže aplikace díky velké databázi receptů sestavit pro každého přesně spočítané jídelníčky včetně ingrediencí, energetické hodnoty a postupů přípravy všech receptů v jídelníčcích. Zákazníci si mohou aplikaci vyzkoušet vygenerováním jednoho jídelníčku zdarma, případně si zakoupit jednu ze dvou placených verzí, které nabízejí pravidelné automatické generování nových jídelníčků, správu údajů zákazníka a historii zapsaných výsledků.

Jedním jídelníčkem je myšleno 5 přesně spočítaných jídel v tomto pořadí: Snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. U každého z jídel je dále uveden seznam ingrediencí a jejich gramáží, postup přípravy jídla a jeho celková energetická hodnota včetně energetických hodnot jednotlivých surovin. Tento jídelníček může zákazník použít jednou nebo se podle něj stravovat opakovaně několik dní dle svého uvážení a chuti.

Nabízené balíčky:

Free
Tento balíček je zdarma a obsahuje pouze jeden jídelníček spočítaný na míru.

Basic
Tento balíček je zpoplatněn měsíční částkou 29Kč. Každých 14 dní obdrží zákazník jeden nový jídelníček spočítaný na míru.

Profi
Tento balíček je zpoplatněn měsíční částkou 49Kč. Každých 7 dní obdrží zákazník 7 nových jídelníčků spočítaných na míru.

Podmínky užití služeb
https://www.rsgnutrition.cz/files/EULA.pdf

Zásady ochrany osobních údajů
https://www.rsgnutrition.cz/files/Privacy_Policy.pdf

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store