Ladylab TIMER

Ladylab TIMER
Cena: ZDARMA
Kategorie: Péče o zdraví a Fitness
Žádná hodnocení
Datum vydání: 19 březen 2020
Firma: Radek Herold
Velikost: 19.42 MB
Verze: 1.0
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

V Ladylab SMART TIMER si můžete vybrat ze 4 funkcí:

SÉRIE:
Nastavení série je velice jednoduché. Libovolně si nastavíte počet cvičebních sérií a cviků, délku cviků i pauzy mezi jednotlivými cviky. Před začátkem odpočtu tréninku a přechodem ze cviku do pauzy a naopak, zazní 3x zvukový signál. V levém horním rohu můžete vypnout zvuky aplikace klepnutím na ikonku repráku. Pro vypnutí série a vrácení se do hlavního menu klikněte na křížek v pravém horním rohu. Ikonkou ozubeného kolečka se dostanete do nastavení série a můžete si svůj trénink znovu upravit.

TABATA:
Přednastavená série cviků s pevně daným časovým odpočtem cvičení, pauz a počtem opakování.
TABATA zahrnuje 2 série po 4x20s a 10s pauzy.
V levém horním rohu můžete vypnout zvuky aplikace klepnutím na ikonku repráku.
Pro vypnutí série a vrácení se do hlavního menu klikněte na křížek v pravém horním rohu. Ikonkou ozubeného kolečka se dostanete do hlavního menu.

ČASOVAČ: Nastavte si požadovaný čas na časovači. Pro spuštění odpočtu klikněte na tlačítko PLAY. Tři vteřiny před koncem odpočtu zazní zvukový signál. Časovač vynulujete klepnutím na ikonku v levém dolním rohu. Kliknutím na ikonku zvonečku vypnete zvukový signál, který pípne 3 vteřiny před koncem odpočtu. Pro vypnutí časovače a vrácení se do hlavního menu klikněte na křížek v pravém horním rohu.

STOPKY: Klepnutím na tlačítko PLAY aktivujete běh stopek. Stejným tlačítkem aktivujete pauzu. Kliknutím na ikonku v levém dolním rohu vymažete stopovaný čas.
Kliknutím na ikonku stopek v pravém dolním rohu zaznamenáváte stopování jednotlivých kol stopek. Pro vypnutí stopek a vrácení se do hlavního menu klikněte na křížek v pravém horním rohu.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store