EPP – Pomáhej pohybem

EPP – Pomáhej pohybem
Cena: ZDARMA
Kategorie: Péče o zdraví a Fitness
Žádná hodnocení
Datum vydání: 1 květen 2015
Firma: Nadace ČEZ
Velikost: 6.55 MB
Verze: 1.1
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

S mobilní aplikací EPP od Nadace ČEZ pomáháte pohybem. Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, každá aktivita znamená body pro vámi vybraný projekt, který Nadace ČEZ finančně podpoří.

Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je nástroj, který uživateli umožní vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.
Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Ty může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu známou částkou. Aktuální i již podpořené projekty včetně stavu bodů a cílových částek lze sladovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz

Aplikace může fungovat i jako klasický sporttracker. Aplikace generuje i statistiky osobních výkonů tříděné po dnech, druzích pohybu atd. Stažení aplikace, její používání, generování bodů je pochopitelně zdarma, datové připojení vyžaduje aplikace jen v okamžik spuštění nebo kdy chce uživatel věnovat vygenerované body některému z aktuálně nabízených projektů. Aplikace je optimalizována pro mobilní telefony s operačními systémy Apple iOS, od verze 7 a Android od verze 4.0. Používání aplikace je buď anonymní, nebo s registrací prostřednictvím e-mailu či účtu na Facebooku.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

EPP – Pomáhej pohybem
hodnocení: iPhone/iPad App - EPP – Pomáhej pohybemhodnocení: iPhone/iPad App - EPP – Pomáhej pohybemhodnocení: iPhone/iPad App - EPP – Pomáhej pohybemhodnocení: iPhone/iPad App - EPP – Pomáhej pohybemhodnocení: iPhone/iPad App - EPP – Pomáhej pohybem
Realsab
Hezka aplikace
Zajimava alternativa k sport testerum!
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store