AS FITNESS

AS FITNESS
Cena: ZDARMA
Kategorie: Péče o zdraví a Fitness
Žádná hodnocení
Datum vydání: 3 březen 2021
Firma: INSPIRE CZ
Velikost: 44.71 MB
Verze: 2.5
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Slogan „žijeme pohybem“ charakterizuje nejen naše fitness centrum, ale také celý jeho tým. Aprávě láska k pohybu nás přivedla na myšlenku vybudovat nejmodernější fitness centrum v Novém Jičíně a okolí. 
AS FITNESS je vybaveno špičkovými stroji značky MATRIX a TOTAL GYM, funkčními pomůckami značky TRX, ESCAPE, GUNEX a mnoha dalšími. Ozdobou funkční zóny je multifunkční konstrukce FTS.Tým AS FITNESS se spolu s trenéry a výživovými poradci těší na vzájemnou spolupráci. Našim cílem je vytvořit pro Vás místo s příjemnou atmosférou, kam budete chodit rádi a kde budete aktivně a zábavně trávit Váš volný čas společně s námi.
Nabízíme: Fitness zónu vybavenou kardio stroji, silovými stroji a funkční zónou smultifunkční věží. Pestrou nabídku skupinových lekcí probíhajících vmultifunkčním sále. Osobní tréninky pro dospělé i děti pod vedením zkušených trenérů. Kondiční přípravu sportovců. Výživové poradenství včetně měření na diagnostickém přístroji InBody. Kroužky pro děti. Příměstské tábory pro děti. Příjemné posezení, fitness doplňky, výbornou kávu Nespresso a mnoho dalšího...

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store