ProgresGuru audioknihy

ProgresGuru audioknihy
Cena: ZDARMA
Kategorie: Obchod/Finance
Žádná hodnocení
Datum vydání: 13 leden 2019
Firma: Progresguru
Velikost: 30.77 MB
Verze: 1.1.7
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Věříme, že i vy se můžete posunout dál. Proto vám přinášíme mobilní aplikaci, díky které si přehrajete každou naší vzdělávací i odpočinkovou audioknihu. Načerpáte inspiraci, podpoříte kreativitu, nabudíte se motivací. Kdekoliv, kdykoliv a jednoduše.

Sbírejte moudra a bavte se s mobilní aplikací, která slouží k přehrávání audioknih zakoupených na www.progresguru.cz.

Aplikace, která vám ulehčí cestu k poslechu:

- přehrávání s funkcí „záložky“ při poslechu
- výběr konkrétní stopy a další funkce klasického přehrávače
- propojení s webem, snadný přístup k zakoupeným audioknihám
- rychlé notifikace o novinkách, výhodných akcích, slevách
- intuitivní ovládání

Pohodlné přehrávání odkudkoliv

Aplikace vám poslouží pro přehrávání audioknih ať už jste kdekoliv. Funguje jako klasický přehrávač. Pamatuje si, kde skončíte – můžete klidně poslouchat několik audioknih najednou. Dovolí vám také vybírat si konkrétní stopy nahrávek.

Rychlý přístup ke všem audioknihám na ProgresGuru.cz

Koupili jste si audioknihu a máte ji jen na webu? Došla vám na cestě inspirace? S aplikací se kdykoliv snadno dostanete ke svým zakoupeným audioknihám. Můžete si je stahovat, kupovat nové. Zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujete.

Stále v obraze o novinkách a akcích

Neunikne vám žádná čerstvá „ryba“ z našeho rybníka. Aplikace vás informuje o nově vydaných audioknihách, o speciálních akcích, výhodných nabídkách a slevách. Hlídá věci, na které vy myslet nemusíte.

Intuitivní ovládání

Jakmile se do aplikace jednou přihlásíte, už ji umíte ovládat. Práce s aplikací je velice jednoduchá – přes hlavní stránku a menu procházíte všechny svoje zakoupené audioknihy, přehráváte je a kupujete si nové.

Jak aplikace funguje

Po stažení aplikace se buď přihlásíte, nebo zaregistrujete. Pokud už máte na www.progresguru.cz ve své „poličce“ audioknihy, po přihlášení si je můžete stáhnout do svého mobilu a rovnou poslouchat. Pokud ne, jednu jsme vám tam nahráli zdarma.

První registrace vás přesměruje na náš web, kde si koupíte svou první audioknihu. Při dalším přihlášení se vám na začátku objeví seznam zakoupených audioknih. Do mobilu může stáhnout všechny, nebo každou zvlášť. Stejně tak promazávat. Ukládají se na vnitřní paměť telefonu.

Hodně zábavy při poslechu!

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store