OVB podpis

OVB podpis
Cena: ZDARMA
Kategorie: Obchod/Finance
Žádná hodnocení
Datum vydání: 2 červenec 2020
Firma: OVB Allfinanz, a.s.
Velikost: 87.30 MB
Verze: 1.9.60
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Zjednodušte si svou práci díky elektronickému podpisu! Jednoduchá aplikace, která je velmi intuitivní a k dispozici pro všechny spolupracovníky OVB Allfinanz, a.s. Už žádné papírování! Veškerou podpisovou administrativu vyřídíte během pár minut na vašem chytrém zařízení. Stále aktuální smluvní dokumentaci potřebnou k vaší práci budete mít vždy u sebe kdekoliv a v reálném čase.
Díky OVB podpisu můžete na vašem zařízení podepisovat veškerou smluvní dokumentaci s klienty elektronicky. Není třeba nic tisknout a kvůli podpisům sjednávat další osobní schůzku.
Veškerá zpracovávaná data podléhají přísné kontrole a zachází se s nimi v souladu s Pravidly ochrany osobních údajů a jejich zpracování pro klienty, spolupracovníky a zaměstnance OVB. Plné znění informačních memorand o ochraně osobních údajů si můžete přečíst na stránce https://www.ovb.cz/servis/ochrana-osobnich-udaju.html
Vlastníkem a provozovatelem aplikace je OVB Allfinanz, a.s. se sídlem Baarova 1026/2, 140 00 Praha 4, IČ 48040410, společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 969.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store