Forum Media

Forum Media
Cena: ZDARMA
Kategorie: Obchod/Finance
Žádná hodnocení
Datum vydání: 12 listopad 2013
Firma: Omnicom Media Group
Velikost: 20.81 MB
Verze: 1.0.0
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Mediální agentura PHD, provozovatel portálu www.mediaguru.cz, Vám přináší aplikaci o největší konferenci o médiích a marketingu v České republice. Celý program přehledně na jednom místě, možnost sestavit si vlastní harmonogram přednášek, dozvědět se, kdo další se zúčastní a mnoho dalších zajímavých informací z pozadí Forum media 2013. Pokud Vás program na chvíli omrzí, vraťte se na chvíli do dětských let s naší hrou PHD Media Game.

PHD je jednou z nejinovativnějších agentur na českém trhu. V letošním roce jsme spustili revoluci v oblasti plánování médií, náš globální systém Source propojující nejlepší mozky na celém světě. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak můžeme pomoci právě Vaší značce, prosím kontaktujte nás na adrese czech.reception@phdnetwork.com nebo navštivte náše web www.phdnetwork.cz.

PHD - finding a better way.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Forum Media
hodnocení: iPhone/iPad App - Forum Mediahodnocení: iPhone/iPad App - Forum Mediahodnocení: iPhone/iPad App - Forum Mediahodnocení: iPhone/iPad App - Forum Mediahodnocení: iPhone/iPad App - Forum Media
Honza gurmán
Dobry pomocnik
Skvela moznost, jak neprijit o prednasku, ktera by me zajimala. Aspon se nezakecam na kafi ;)
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store