Datacruit ATS

Datacruit ATS
Cena: ZDARMA
Kategorie: Obchod/Finance
Žádná hodnocení
Datum vydání: 6 prosinec 2019
Firma: Datacruit s.r.o.
Velikost: 28.78 MB
Verze: 1.0
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Ideální pro interní HR i pro personální agentury.

NAJDĚTE SPRÁVNÉ KANDIDÁTY RYCHLEJI A SNADNĚJI

Vyhledávejte ve vlastní databázi kandidátů, oslovujte je napřímo na sociálních sítích nebo pracovní nabídku inzerujte jedním klikem na všech obvyklých pracovních portálech. Došlé reakce se automaticky importují zpět do Datacruit a vše tak vyřešíte na jednom místě.

BUDUJTE VLASTNÍ POOL KANDIDÁTŮ

Využívejte moderní cesty, jak se dostat ke kandidátům. Datacruit podporuje přímé oslovování kandidátů na sociálních sítích.
Všechna data a záznamy komunikace s kandidátem jsou přehledně na jednom místě. Prohledávat můžete i obsah nahraných životopisů a dalších dokumentů.

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE S KANDIDÁTY

Ušetřete čas pomocí emailových šablon a personalizované hromadné komunikace s kandidáty. Všechny emaily a dokumenty vygenerované z Datacruit jsou s vaším logem.

DĚLEJTE SPRÁVNÁ A VČASNÁ ROZHODNUTÍ NA ZÁKLADĚ DAT

Udržujte si přehled o počtu otevřených pozic a úspěšnosti jejich obsazování. Analytické nástroje v Datacruit vám pomůžou náborový proces lépe měřit a optimalizovat.

PODPORA NA KAŽDÉM KROKU

S Datacruitem budete mít vlastního account managera a přístup k naší online podpoře. Pomůžeme vám optimalizovat váš náborový proces a dostat z produktu maximum.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store