Chip CZ

Chip CZ
Cena: ZDARMA
Kategorie: Novinky
hodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZ 1 hodnocení
Datum vydání: 10 červen 2011
Firma: Burda Praha, spol. s r.o.
Velikost: 5.62 MB
Verze: 1.0.5
Typ aplikace: iPad

Popis

Přečtěte si nyní technický časopis Chip také ve verzi pro iPad! Přináší exkluzivní informace ze světa počítačů a digitální techniky, testy a užitečné návody, reportáže a tipy na zajímavé aplikace. Redakce Chipu se důsledně snaží každý příspěvek a článek přizpůsobit pro iPad. Digitální edice Chipu tak plně využívá technické a grafické možnosti moderních publikačních nástrojů: lepší přehlednost, interaktivní grafiku a rozšířený obsah.

Jako náhrada za přikládané Chip DVD se nabízejí Download tikety - on-line poukázky na bezplatné stažení softwaru a plných verzí souvisejících s uveřejněnými články.

Informace o předplatném Chipu na iTunes:
Chcete-li zakoupit předplatné, klepněte na „Přihlásit odběr“ a následně si vyberte mezi třemi různými typy předplatného lišícími se délkou předplatitelského období: tři měsíce stojí 5.49 €, šest měsíců 10.49 € a roční předplatné pak 19.99 €. Platba je realizována pohodlně přes váš iTunes účet. POZOR: Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením stávajícího předplaceného období. Nákupy jednotlivých čísel jsou samozřejmě stále možné, od vydání 1/2012 dokonce za sníženou cenu 2.39 €.

Předplatné lze snadno spravovat a také případně ukončit prostřednictvím vašeho účtu na iTunes: V iPadu so otevřete Nastavení, zvolte Store a klepněte na Apple ID. Zvolte Zobrazit Apple ID a zadejte heslo k vašemu účtu. Následně přejděte k oddílu Subscription a zvolte Manage. Zde můžete měnit parametry vašeho předplatného.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA PRAHA, spol. s r.o., budou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Poskytnutím svých údajů zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách speciálních nabídkách a akcích pro předplatitele. Informace o podmínkách předplatného a ochraně osobních údajů na https://www.chip-app.cz/predplatne.
Vydavatel nemá k dispozici žádné bankovní údaje a čísla platebních karet zákazníků. Veškeré platební operace jsou provozovány výhradně společností Apple Inc. Další informace o sběru osobních údajů společností Apple naleznete na stránce https://www.apple.com/privacy/.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Chip CZ
hodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZhodnocení: iPhone/iPad App - Chip CZ
emechanik
Nové vydání
Tak se mi nakonec v Kiosku zobrazila možnost stáhnou si nové číslo, ale až téměř na konci dne někdy kolem 22:00, takže nevím, zda to tak má být. Představoval jsem si, že si budu číst aktuální číslo v den jeho vydání už na začátku dne.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store