3TAM

3TAM
Cena: 2,39 €
Kategorie: Knihy
hodnocení: iPhone/iPad App - 3TAMhodnocení: iPhone/iPad App - 3TAMhodnocení: iPhone/iPad App - 3TAMhodnocení: iPhone/iPad App - 3TAMhodnocení: iPhone/iPad App - 3TAM 1 hodnocení
Datum vydání: 26 květen 2011
Firma: briopublishing.cz
Velikost: 60.68 MB
Verze: 1.0.1
Typ aplikace: iPad

Popis

Tři tatínci a maminka jsou první knihou pro iPad v češtině. Je to dětská knížka pro dospělé, kterou společně napsali Michal Viewegh, Pavel Šrut a Martin Reiner. Jde přitom o „remake“ publikace vydané nakladatelstvím Brio, ovšem nikoliv o její „repas“. Pro iPad byl vyvinut zcela originální formát, který umožní užít si čtení se třemi zmíněnými tatínky snad ještě víc než v klasické pevné vazbě.
Vlastní příběh knihy už možná znáte: tři známí spisovatelé spojili síly, aby vytvořili hravou a jiskřivou sbírku povídek, jejichž hlavní postavou je maminka – stále jedna a táž maminka ve třech příbězích, které na sebe plynule navazují. U Martina Reinera je to vlastně ještě holčička, která se má teprve ženou a maminkou stát, zatímco Michal Viewegh už ji sleduje očima tatínka-manžela.V povídce Pavla Šruta dokonce převezmou hlavní roli jejich děti a povedený strýček Antonín, aby v maminčině nepřítomnosti potvrdili, jak okouzlující bytostí jejich maminka je... Takže perfektní čtení na zadní sedačce auta na delší cestě, nebo třeba s sebou na dovolenou a nebo prostě na dobrou noc. Pro děti i dospělé.
Fascinující vlastnosti iPadu pak ještě zesílí maminčino kouzlo: Povídky jsou rozděleny do tří pásem, mezi nimiž lze snadno přeskakovat pouhým listováním. Lze je prohlížet na výšku i na šířku. Stránky reagují na dotek změnami velikosti a zlomu, překlápějí se, hravě napovídají a zase zatajují další vývoj příběhů a dávají neuvěřitelně vyniknout ilustracím Galiny Miklínové, jež z nich bez jakékoliv nadsázky září barvami.
Pokud vás zajímá tištěná podoba knihy, najdete ji na našich webových stránkách.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store