OLDIES RADIO cz

OLDIES RADIO cz
Cena: ZDARMA
Kategorie: Hudba
hodnocení: iPhone/iPad App - OLDIES RADIO czhodnocení: iPhone/iPad App - OLDIES RADIO czhodnocení: iPhone/iPad App - OLDIES RADIO czhodnocení: iPhone/iPad App - OLDIES RADIO czhodnocení: iPhone/iPad App - OLDIES RADIO cz 7 hodnocení
Datum vydání: 14 únor 2011
Firma: Play.cz
Velikost: 621.29 kb
Verze: 1.1
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

CZ:
Přeneste se s spolu s námi do doby, kdy se nejvýrazněji psaly dějiny moderní hudby, do let šedesátých a semdesátých. Oldies rádio vám nabízí největší hity právě těchto dekád s malými odbočkami i do let osmdesátých. Beatles, Rolling Stones, Pink Floyd, Queen a desítky dalších, vysíláme v Praze, Táboře a on-line nás na internetu můžete poslouchat kdekoliv na světě.

Aplikace plně podporuje iOS4 a možnost hrát na pozadí. Během poslechu si můžete přečíst spousty informací o právě hrajícím interpretovi (data jsou v anglickém jazyce a jsou přebírána z last.fm). Aplikace také obsahuje speciální mód pro leváky, kdy jsou ovládací prvky přehozeny pro snazší ovládání levou rukou.

ENG:
Oldies Radio is the only Czech Oldies radio station focused on 60s, 70s and 80s classic music hits. Beatles, Rolling Stones, Pink Floyd, Queen and many others on air in Prague, Tábor and worldwide over internet.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store