Prší

Prší
Cena: ZDARMA
Kategorie: Hry
hodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Prší 39 hodnocení
Datum vydání: 30 červenec 2010
Firma: ZENTITY s.r.o.
Velikost: 25.50 MB
Verze: 1.2
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Oblíbená hra Prší pro iPhone je nyní dostupnější, než kdy dřív! Aplikaci si můžete stáhnout ve verzi zdarma s reklamním obsahem, nyní i s podporou iPhone 5.

Již brzy se můžete těšit na Multiplayer edici!

Klasická česká karetní hra konečně na vašich iPhone! Každý z nás Prší jistě zná. Hrávali jsme ho v dětství s kamarády nebo v hospodě s přáteli. Nyní si Prší zahrajete i na vašem iPhone. Co všechno hra nabízí?

* Pěkná grafika *
Na karetní hru nevídaně propracovaná grafika, která skvěle dokresluje atmosféru hospodského prší, a to včetně originální sady dvouhlavých karet.

* Skvělé ovládání *
Vezměte kartu a prstem ji vyneste. Prší obsahuje propracované drag & drop ovládání. Budete tak mít pocit, že kartu skutečně držíte.

* Hotseat Multiplayer *
Máte po ruce kamaráda? Vyzvěte ho na duel a oberte ho o poslední korunu! Díky hře dvou hráčů na jednom telefonu má zábava další rozměr navíc.

* Bohatý zvukový doprovod *
Klasická česká hudba a rozmanité zvukové efekty. To vše přispívá ke skvělé atmosféře Prší.

* Český dabing *
Prší obsahuje kromě české lokalizace také kompletní český dabing. Protihráč vám tak zahlásí známé hlášky, jako "Bereš dvě!" nebo "Stojíš!"

* Peněžní konto *
Hra by nebyla hrou, kdyby nenabízela nějakou výzvu. Každý hráč Prší má svoje peněžní konto, na které mu jsou přičítány peníze za výhry nebo odečítány v případě prohry. Dokážete vyhrát tisíce, nebo zůstanete na nule?

* Online Žebříčky *
Porovnejte svoje rekordy na internetu a staňte se nejlepším hráčem Prší. Nejvyšší dosažené stavy vašich kont můžete přímo z menu hry odeslat na online server.

* Národní lokalizace *
Současná verze Prší je přeložena do třech světových jazyků. Kromě českého jazyka si tak hru vychutnáte i ve slovenštině a angličtině.

--------
ENGLISH
--------

Classical Czech card game finally on your iPhones!

Prsi for iPhone contains many cool features, including:

-Nice "pub style" graphics
-Original set of 32 Prsi cards
-Czech voice acting
-Original czech folk music
-Online scores
-Drag & Drop controls
-Game available in English

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Prší
hodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Pršíhodnocení: iPhone/iPad App - Prší
vasik010
Reklama!
Update asi po 3 letech a pridali tam reklamy, kdyz sem si ji driv zaplatil?? Hruza :/
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store