Polda 4

Polda 4
Cena: ZDARMA
Kategorie: Hry
Žádná hodnocení
Datum vydání: 23 září 2016
Firma: Zima-software
Velikost: 299.27 MB
Verze: 1.1
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Jedna z nejpopulárnějších her vydaných v Čechách. S nezapomenutelným dabingem Luďka Soboty, Jiřího Lábuse, Václava Postráneckého, Stanislava Fišera a Valerie Zawadské. Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání – klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Polda Pankrác jde opět do akce - tentokrát ho o pomoc požádá známý vědec profesor Santusov, který se obává zneužití svého největšího vynálezu - stroje času. Polda se podívá do všech možných i nemožných lokací v několika časových údobích celých dějin lidstva, vč. temné komunistické budoucnosti a pravěku. Hra se dočkala velikých změn, jako třeba nový 3D kabát, ale stále je to skvělá humorná adventura podpořená skvělým dabingem.

Úvodní část hry je zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi hry. Budeme rádi pokud nás koupí podpoříte, abychom se mohli pustit třeba i do dalších dílů.

-kombinace 3D a 2D
-více než 80 lokací v různých historických obdobích
-více než 70 interaktivních postav
-vynikající stylová grafika
-velké množství předmětů
-strhující příběh o cestování časem
-logické úkoly
-stylový hudební doprovod a kvalitní ozvučení
-dva druhy ovládání - klasickým kurzorem a dotykově

Prosíme všechny, kterým hra nějak nefunguje, nebo mají nějaký jiný problém, aby psali na zimasoftware@seznam.cz. Pokud se od vás objeví špatná recenze s tím, že něco nefunguje, není možně se s vámi spojit a řešit to. Není bohužel v našich silách mít odzkoušenou hru na všech možných zařízeních.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Polda 4
hodnocení: iPhone/iPad App - Polda 4hodnocení: iPhone/iPad App - Polda 4hodnocení: iPhone/iPad App - Polda 4hodnocení: iPhone/iPad App - Polda 4hodnocení: iPhone/iPad App - Polda 4
Matyho
Klasickej polda
Co dodat. Jediný co zamrzí je nesynchronizace savů, čili nemožnost na iphonu mimo domov pokračovat tam, kde jsem skončil na ipadu. Jinak klasická porce zábavy, za kterou dík.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store