Rekola

Rekola
Cena: ZDARMA
Kategorie: Cestování/doprava
Žádná hodnocení
Datum vydání: 22 červen 2014
Firma: Clevis
Velikost: 1.13 MB
Verze: 2.0.0
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Rekola jsou komunitní bikesharing. Na jezdění používáme stará kola, které jsme nabarvili na růžovo a opravili.

Každý jezdec má mobilní aplikaci (případně může používat sms), ve které vidí růžová kola ve svém okolí a může si je půjčit. Mrkněte se na video, ve kterém jsme na podzim celý postup vysvětlovali na HitHitu:

https://www.youtube.com/watch?v=TksFn1EREIk

Půjčení kola:

Přijdeš ke kolu, které má na sobě viditelně umístění tzv. kód kola. Ten zadáš do mobilní aplikace, která ti ukáže kód zámku. Kola jsou totiž přidělaná zámky s číselným kódem (každé kolo má jiný a kódy se mění). Ty si odemkneš kolo a už to jedeš.

Vrácení kola:

Jakmile už kolo nepotřebuješ, zamkneš ho na nejbližší vhodné místo. Nejlepší jsou stojany na kola, ale poslouží cokoli pevného. (Pozor na to, že k dopravním značkám by se kola přidělávat neměly, stejně tak jsou v aplikaci vyznačená "nebezpečná místa", odkud se kola kradou a / nebo, kde je zakázáno je nechávat.) Po uzamknutí kola jen zmáčknete v mobilní aplikaci, že kolo jste vrátili a na mapce udáte jeho polohu.

Problémy:

Občas se může vyskytnout nějaký problém. Nemůžete kolo najít, je rozbité atd. Nejlepší je problém nahlásit pomocí mobilní aplikace, my již zajistíme nápravu.

Rekola aplikaci partnersky vytvořilo studio Inmite.

---

Community bikesharing in Czech Republic.

Borrow a nearest bike to you. Ride to you destination. Lock the bike, go away and have fun.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

Rekola
hodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekola
twispik
Takhle nejak jsem si to představoval. Chybi mi u ikonky kola brouček nebo křížek. Jinak paráda.
Rekola
hodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekolahodnocení: iPhone/iPad App - Rekola
Michal___
haha
urcite nebudu platit za neco kdyz ani nevim jestli to funguje. Stahnul jsem pro zajimavost abych videl jak to funguje a kolik kol je v obehu.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store