Rekola

Rekola
Cena: ZDARMA
Kategorie: Cestování/doprava
Žádná hodnocení
Datum vydání: 24 duben 2014
Firma: Clevis
Velikost: 717.92 kb
Verze: 1.0.0
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Rekola jsou komunitní bikesharing. Na jezdění používáme stará kola, které jsme nabarvili na růžovo a opravili.

Každý jezdec má mobilní aplikaci (případně může používat sms), ve které vidí růžová kola ve svém okolí a může si je půjčit. Mrkněte se na video, ve kterém jsme na podzim celý postup vysvětlovali na HitHitu.

Půjčení kola

Přijdeš ke kolu, které má na sobě viditelně umístění tzv. kód kola. Ten zadáš do mobilní aplikace, která ti ukáže kód zámku. Kola jsou totiž přidělaná zámky s číselným kódem (každé kolo má jiný a kódy se mění). Ty si odemkneš kolo a už to jedeš.

Vrácení kola

Jakmile už kolo nepotřebuješ, zamkneš ho na nejbližší vhodné místo. Nejlepší jsou stojany na kola, ale poslouží cokoli pevného. (Pozor na to, že k dopravním značkám by se kola přidělávat neměly, stejně tak jsou v aplikaci vyznačená "nebezpečná místa", odkud se kola kradou a / nebo, kde je zakázáno je nechávat.) Po uzamknutí kola jen zmáčknete v mobilní aplikaci, že kolo jste vrátili a na mapce udáte jeho polohu.

Problémy

Občas se může vyskytnout nějaký problém. Nemůžete kolo najít, je rozbité atd. Nejlepší je problém nahlásit pomocí mobilní aplikace, my již zajistíme nápravu.

---

Community bikesharing in Czech Republic.

Borrow a nearest bike to you. Ride to you destination. Lock the bike, go away and have fun.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store