Cyklo Krušné hory

Cyklo Krušné hory
Cena: ZDARMA
Kategorie: Cestování/doprava
Žádná hodnocení
Datum vydání: 2 prosinec 2017
Firma: Gold Media s. r. o.
Velikost: 48.90 MB
Verze: 1.4
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Aplikace „Cykloregion Krušné hory – propojení nadregionálních cyklotras v česko-německém Krušnohoří“ představuje cykloregion propojující „Krušnohorskou magistrálu“ se sousledně běžící cyklotrasou na německé straně hranice, protínající několik horských oblastí a nesoucí příznačný název Saská středohoří – „Sächsische Mittelgebirge I-6“.
Příhraniční cykloregion tvoří síť téměř 600 kilometrů okružních cyklotras, spojených novými, dobře vyznačenými propojkami. Propojky jsou lehce rozpoznatelné podle cedulek, na kterých je z jedné poloviny umístěno pod číslem 23 známé označení Krušnohorské magistrály a z druhé pak logo oranžového cyklisty, které představuje saskou cyklotrasu. Dvanáct propojek spojujících výše uvedené hlavní cyklotrasy vedoucí příhraniční oblastí tak nabízí skutečně pestrou škálu výletů pro náročné sportovce i „sváteční“ milovníky cykloturistiky. Aplikace Vám tak přiblíží informace o tomto jedinečném regionu, tipy na výlety a návrhy tras různých obtížností.
Vítejte v krajině překrásných panoramatických výhledů a jedinečné horské přírody, v krajině s bohatou historií hornictví a tradičních krušnohorských dřevěných výrobků… Vítejte v Cykloregionu Krušné hory.

Projekt Cykloregion Krušné hory byl podpořen z finančních prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store