Cestovní tlumočník

Cestovní tlumočník
Cena: 9,99 US$
Kategorie: Cestování/doprava
Žádná hodnocení
Datum vydání: 4 duben 2010
Firma: Jourist Verlags GmbH
Velikost: 784.79 MB
Verze: 1.6
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Udělejte z iPhonu nebo iPodu svého osobního tlumočníka do 30 jazyků.

Cestovní tlumočník je mluvící jazykový průvodce, který překládá slova a fráze z češtiny do 30 jazyků. Aplikace Vám nabízí možnost komunikace v zahraničí také bez jazykových znalostí, protože v případě potřeby umí vyhledaný překlad přečíst nahlas. Snadno pochopitelné ilustrace usnadňují komunikaci dodatečně.

Pomocí Cestovního tlumočníka lze bez jazykových znalostí objednávat letenky, rezervovat ubytování, předat auto k servisní prohlídce nebo objednávat v restauraci. Pro každý jazyk je k dispozici více než 2 200 frází a slov, které jsou přehledně uspořádané dle tematických okruhů, např. clo, hotel, servis, cestování, servisní dílna, pamětihodnosti, zábava, restaurace, sport a volný čas.

Integrovaná funkce vyhledávání vás zavede vždy rychle k cíli. Přejete-li si například v hotelu rezervovat jednolůžkový pokoj, zadejte do vyhledávacího pole výraz „jedno“ a okamžitě se zobrazí vhodná fráze „Rád bych si rezervoval jednolůžkový pokoj“.

★ Pro každý jazyk je k dispozici více než 2 200 frází a slov, které jsou doprovázené příslušnými ilustracemi a zvukovými záznamy.

★ 30 cílových jazyků: angličtina (britská), angličtina (americká), němčina, francouzština, španělština (Španělsko), španělština (Latinská Amerika), italština, portugalština (portugalská), portugalština (brazilská), holandština, dánština, finština, švédština, norština, polština, slovenština, ruština, řečtina, bulharština, maďarština, turečtina, čínština, japonština, korejština, arabština, hebrejština, thajština, hindština, vietnamština, perština.

★ Všechny fráze namluvili rodilí mluvčí.

★ Precizní a srozumitelné uspořádání do tematických okruhů a jednotlivých témat.

★ Rychlé hledání plného znění i částí slov.

★ Celý obsah aplikace je uložen v přístroji. K používání aplikace není nutné připojení k internetu.

★ Každý záznam doprovází příslušná ilustrace, což usnadňuje komunikaci mnohem více.

★ Úplné uživatelské prostředí v češtině.

★ Velmi snadné ovládání, které je pochopitelné také pro děti a důchodce.

★ Včetně fonetického přepisu pro následující jazyky: čínština, japonština, korejština, ruština, řečtina, arabština, perština a hebrejština.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store