Poradna E-Bezpečí

Poradna E-Bezpečí
Cena: ZDARMA
Kategorie: Sociální sítě
hodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečí 1 hodnocení
Datum vydání: 12 září 2011
Firma: Kamil Kopecký
Instalace: 50+
Velikost: 465k
Verze: release

Popis

Dostal/a jsi se do obtížné životní situace spojené s internetem či mobilními telefony? Někdo ti vyhrožuje, vydírá, zastrašuje a používá k tomu internet či mobilní telefon? Víš o kyberšikaně, kybergroomingu, sextingu, zneužití osobních údajů a dalších nebezpečích? Přemlouvá tě někdo prostřednictvím internetu či mobilního telefonu k osobní schůzce? Máš strach kontaktovat policii?Neváhej a nainstaluj si aplikaci Online poradny E-Bezpečí.
Aplikace umožňuje zadávat jednotlivé případy přímo do poradenského systému E-Bezpečí, národního projektu zaměřeného na prevenci rizikového chování na internetu.
Pokud se tedy dostaneš do rizikové situace (někdo tě vydírá, vyhrožuje, obtěžuje např. na Facebooku, ukradl ti profil, zveřejnil diskriminující informace o tvé osobě atd.), neváhej a využij služeb poradny. Veškeré poradenství je ZDARMA.
Poradna je garantována Centrem prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.
Poradna spolupracuje s Policií ČR.
Doporučujeme dětem, rodičům i pedagogům!

Nainstalovat / Zobrazit v Marketplace

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze - ANDROID MARKET

Poradna E-Bezpečí
hodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečíhodnocení: Android App - Poradna E-Bezpečí
Kamil Kopecký
dne 28. září 2011
Dobrá pomoc pro obětí internetové sikany.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v Marketplace VíceQR Code

Uživatelé, kteří nainstalovali tyto aplikace, si nainstalovali také...

Uživatelé, kteří si zobrazili tyto aplikace, si zobrazili také...