Eira Team

Eira Team
Cena: ZDARMA
Kategorie: Obchod/Finance
hodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Team 4 hodnocení
Datum vydání: 11 říjen 2011
Firma: SITEWELL
Instalace: 100+
Velikost: 1,8M
Verze: 1.5

Popis

Služba Eira pro mobilní zařízení Android umožňuje snadno sdílet týmové kontakty a přidávat fotografie jako označení přímo do map. K dispozici i mapa KATASTR ČR. Registrace účtu ZDARMA na https:\\eira.czFunkce:
Subjekty umožnují sdílet a vyhledávat podrobné kontakty na osoby a firmy včetně jejich vztahů pro celý tým a filtrovat je podle bezpečnostních pravidel nastavených na serveru.
Označení Vám zajistí rychlé vládání fotek s popisem a jejich třídění podle vlastních kategorií rovnou do mapy v souřadnicích. V každé kategorii označení lze nastavit vzhled ikony v mapě a měnit stavy dle pravidel platný/neplatný.
Účet „One Team+“ na eira.cz je zdarma pro obsluhu menších týmů.
V placené verzi jsou další funkce s možností mít vlastní vyhrazenou agendu na své doméně pro profesionály či celé firmy s byznys logikou a pravidly na míru.

Nainstalovat / Zobrazit v Marketplace

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze - ANDROID MARKET

Eira Team
hodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Team
MMa
dne 1. prosinec 2011
Šetřím čas a rovnou si kategorizuji fotky z terénu
Mapa katastru v JTSK je přesnější než v jiných aplikacích!Subjekty tahá v souladu s oprávněním uživatele v agendě a ne celou databázi, lze hned volat.
Eira Team
hodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Teamhodnocení: Android App - Eira Team
Roman
dne 12. říjen 2011
Centralni misto
Ted mame kontakty na jednom miste a kdekoliv po ruce.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v Marketplace VíceQR Code

Uživatelé, kteří nainstalovali tyto aplikace, si nainstalovali také...

Uživatelé, kteří si zobrazili tyto aplikace, si zobrazili také...