REAL-CITY

REAL-CITY
Cena: ZDARMA
Kategorie: Životní styl
hodnocení: iPhone/iPad App - REAL-CITYhodnocení: iPhone/iPad App - REAL-CITYhodnocení: iPhone/iPad App - REAL-CITYhodnocení: iPhone/iPad App - REAL-CITYhodnocení: iPhone/iPad App - REAL-CITY 1 hodnocení
Datum vydání: 27 říjen 2010
Firma: Concept 2M, spol. s r.o.
Velikost: 4.25 MB
Verze: 2.3
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Pomocí aplikace REAL-CITY můžete vyhledávat nemovitosti podle řady kritérií, ukládat si je nebo filtrovat. Aplikace je optimalizovaná pro všechny přístroje iPhone i jejich operační systémy od verze 3.1. Umožňuje vyhledat nemovitost kdykoliv se vám zachce – v tramvaji, v kavárně, na schůzce s vaším obchodním partnerem – potřebujete pouze svůj iPhone.

Co tato aplikace nabízí?

Samozřejmě intuitivní navigaci a pohodlné vyhledávání nemovitostí k prodeji či pronájmu z celé České republiky. Pokud se nacházíte na místě, kde se vám líbí, můžete si vyhledat nemovitosti ve svém okolí. Ale to zdaleka není všechno. Aplikace pro přístroje iPhone REAL-CITY slibuje do značné míry stejné možnosti, jako kvalitní webový vyhledávač. Při pátrání po vysněném domu či bytu můžete nabídku více než 100 tisíc nemovitostí přehledně třídit podle celé řady vyhledávacích kritérií:
• Prodej a pronájem
• Město, okres, kraj
• Typ nemovitosti
• Dispozice
• Plocha
• Cena
• Novostavby
• Luxusní nemovitosti
• Konstrukce budovy
• Doplňková kritéria jako např. balkón, terasa. Lodžie, apod.

Uživatelsky velmi vstřícná aplikace má i speciální funkce, které ocení zejména ten, kdo s ní bude pracovat pravidelněji. Má totiž k dispozici nejen historii vyhledávání, ale také funkce jako Vyhledat RK sloužící k vyhledání realitní kanceláře dle místa či Můj výběr sloužící k uložení oblíbených nemovitostí. Velmi jednoduše si lze také nastavit Upozornění na nové inzeráty, které by vás mohly zajímat.

Pro zkrácení volné chvíle či pro inspiraci aplikace nabízí také články o bydlení z celé řady oborů – např. Stavba a rekonstrukce, Interiér a design, Nízkoenergetické bydlení, apod.

Ať už nemovitosti hledáte pro sebe, pro své klienty nebo byste se chtěli podívat, co se nabízí ve vašem okolí jen tak pro zábavu, oceníte tuto elegantní a intuitivní aplikaci se kterou budete mít vždy po ruce přehledný výpis nemovitostí s možností rozkliknout si detail s užitečnými informacemi a spoustou fotek. Stačí iPhone, aplikace REAL-CITY a máte to v kapse. Doslova.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store