GLAMI Trendy

GLAMI Trendy
Cena: ZDARMA
Kategorie: Životní styl
hodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendy 6 hodnocení
Datum vydání: 10 listopad 2015
Firma: Glami.cz
Velikost: 14.96 MB
Verze: 1.2
Typ aplikace: iPhone / iPod Touch

Popis

Glami Trendy aplikace ti doporučí ty nejlepší módní kousky od tvých oblíbených značek. S touhle appkou v kapse ti už neunikne žádná nová kolekce a o slevách a výprodejích budeš vědět vždy jako první.

S Glami můžeš objevovat nové módní kousky kdekoliv v telefonu a už nemusíš běhat po obchodech. Pravidelně ti budeme hledat nové kousky.

Je to jednoduché, buď produkt doleva zahodíš a ten už ti neukážeme, nebo si ho přejetím doprava lajkneš a tím si ho uložíš do svých srdcovek. Používat můžeš i tlačítka. Když se tvá srdcovka zlevní, dáme ti o tom vědět.

Své srdcovky hledej v rohu pod srdíčkem. Vytvořili jsme ti z nich 2 seznamy. Jeden, kde máš všechny lajknuté produkty a druhý, kde máš pouze zlevněné.

Z appky si můžeš kousek rovnou i objednat. Klepni na obrázek, zobrazíme ti více informací o velikostech a rovnou si můžeš produkt z obchodu objednat.

Pokud nemáš ještě účet na GLAMI, můžeš si ho v appce založit. Pokud už účet máš, tak se jednoduše přihlaš a všechny tvoje lajky z webu ti nahrajeme. Funguje to i obráceně. Produkty, které olajkuješ na webu ti automaticky nahrajeme do appky mezi srdcovky.

Glami appka je a vždy bude zdarma.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

GLAMI Trendy
hodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendyhodnocení: iPhone/iPad App - GLAMI Trendy
AndreasRemain
Díky moc
Chtěl bych poděkovat za tenhle super program,ted nemusím prohledávat internet a jen vybírám mezi tím co se mi líbí :)
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store