Logopedie, cvičení

Logopedie, cvičení
Cena: 3,59 €
Kategorie: Vzdělávání
Žádná hodnocení
Datum vydání: 12 červen 2013
Firma: pmq-software.com
Velikost: 25.36 MB
Verze: 2.06
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Aplikace Logopedie je určena dětem, které chodí na logopedii s vadou výslovnosti (dyslálií). V aplikaci najdete k procvičování hlásky: Ch, L, C, S, Č, Š, R, Ř a spojení hlásek CSZ a ČŠŽ v jednom slově.
Aplikace obsahuje jednotlivé lekce, ve kterých si děti mohou hlásky procvičovat. Cvičení slouží k upevnění správné výslovnosti hlásek ve slovech na začátku, uprostřed a na konci slov. Všechna cvičení slouží k tzv. fixaci hlásek ve slovech.
Pro výuku hlásky R jsme připravili nejen slova k upevnění, ale také cvičení, ve kterých se děti hlásku R teprve učí. V tomto cvičení si děti mohou procvičovat metodu, ve které se ve slabikách a slovech používá místo hlásky R hláska D.
V aplikaci Logopedie najdete několik různých cvičení.
V prvním cvičení si děti osvojují slovní zásobu a seznamují se s jednotlivými slovy, která jsou spojena s obrázkem. V dalším cvičení si mohou zahrát hru na poznávání obrázků, kde si mohou procvičovat paměť.
Aplikace Logopedie je vhodná k výuce výslovnosti v logopedických ambulancích a také pro domácí procvičování hlásek. Aplikace Logopedie je zábavná a motivující.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store