ABC Češtiny 1 – Vyjmenovaná slova – Souboj pirátů

ABC Češtiny 1 – Vyjmenovaná slova – Souboj pirátů
Cena: ZDARMA
Kategorie: Vzdělávání
Žádná hodnocení
Datum vydání: 16 prosinec 2011
Firma: CFC s.r.o.
Velikost: 137.26 MB
Verze: 1.2
Typ aplikace: iPad

Popis

Děkujeme, že jste si zakoupili první díl z naší nové edice ABC češtiny.

Titul TS Český jazyk hrou I – Vyjmenovaná slova – Souboj pirátů je určený pro zábavnou výuku českého jazyka pro žáky od 3. ročníku ZŠ. Hravou formou si v něm děti důkladně procvičí svoji znalost psaní y/i po obojetných souhláskách, neboť hlavním posláním tohoto titulu je automatizace pravopisných dovedností.

Materiálů pro procvičování vyjmenovaných slov není nikdy dost. A pokud je to procvičování zábavné a nebo ještě lépe formou hry, můžeme se spolehnout na to, že děti zaujme na dlouhou dobu. Alespoň na tak dlouhou, než se psaní i/y po obojetných souhláskách bezchybně naučí.

V hlavním menu naleznete ikonku Rekordy - pro zobrazení nejlepších výsledků a ikonku Statistiky, která obsahuje záznamy o práci dítěte, takže se jediným stiskem podíváte na seznam výrazů, v nichž dítě udělalo chybu.

Z hlavního menu se klepnutím dostanete do výběrového podmenu, kde si lze vybrat postavičku, za nichž bude dítě hrát, zapsat vybrané jméno hráče, zvolit si, zda se má vždy číst zadání a zdůvodnění úkolu (vhodné zejména pro mladší děti a dyslektické děti). Pokud tyto možnosti ponecháte nezaškrtnuté, bude se zdůvodnění číst jen po chybě dítěte. Dále zde je možnost zvolit si procvičování vyjmenovaných slov po konkrétní obojetné souhlásce nebo tzv. Velkou hru, v níž si děti procvičí znalost psaní i/y po všech obojetných souhláskách.

Na děti čeká rozsáhlá databáze slovních spojení (připraveno je přes 1 400 výrazů). Obsaženy jsou prakticky všechna slovní spojení, s nimiž se dítě ve škole setká. Nastavené možnosti je možno uložit.

Takže vzhůru do boje!

Přejeme hodně štěstí.

Terasoft a.s.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store