In-počasí

In-počasí
Cena: 1,99 US$
Kategorie: Pomůcky
hodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasí 3 hodnocení
Datum vydání: 8 září 2011
Firma: InMeteo, s.r.o.
Velikost: 3.20 MB
Verze: 1.1
Typ aplikace: Universal (iPhone / iPod Touch / iPad)

Popis

Přehled o počasí vždy po ruce.

V nové verzi si můžete zobrazit snímky z webových kamer. Zobrazují se přímo pro města, která máte v nastavení, ale díky přehledné mapě se snadno můžete podívat i na kamery z horských středisek, golfových klubů, letišť, hradů či horských vrcholů. K dispozici je přes 1000 kamer. Několik desítek jich je přímo z Prahy. V případě nebezpečného počasí (silný vítr, bouřky) vám také aplikace nově zašle do notifikačního centra upozornění.

In-počasí je užitečná aplikace, která zobrazuje aktuální informace o počasí venku a předpověď dalšího vývoje. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut a odpovídají tak vždy skutečným naměřeným hodnotám v daném místě. Teplota je udávána na desetinu stupně přesně. Zajímavým vylepšením aplikace je zobrazování aktuální teploty přímo na ikonce. Nechybí ani denně aktualizované textové předpovědi. To vše je zasazené v příjemném a přehledném designu. Aplikace je vyvinuta českou meteorologickou společností InMeteo, díky tomu nabízí kvalitní informace o počasí pro místní oblast.

Vlastnosti:
- zobrazení aktuální teploty, vlhkosti, srážek, směru a rychlosti větru
- předpověď počasí na 6 dní
- k dispozici je více než 450 lokalit z ČR
- textové předpovědi pro Česko včetně informací o větru
- klimatické údaje u jednotlivých meteorologických stanic
- zobrazení teploty venku přímo na ikonce aplikace.
- nepřeberné množství dalších informací o počasí (včetně radarových snímků) naleznete přímo na našich stránkách, které jsou snadno dostupné přímo z aplikace.

Teplota přímo na ikonce
Aplikace jako jedna z mála umí zobrazit teplotu venku přímo na ikonce aplikace. Vždy tak máte přehled o aktuální teplotě. Vzhledem k tomu, že operační systém iOS neumožňuje uvádět na ikonce záporná čísla, zobrazují se hodnoty pouze pro teploty nad nulou. V případě, že údaj o teplotě není zobrazen, klesla venkovní teplota na nebo pod bod mrazu a pro zjištění aktuální teploty musíte navštívit přímo aplikaci. Údaje na ikonce se aktualizují každých 30 minut (stejně jako v aplikaci).

Údaje na desetinu přesné
Oproti konkurenčním aplikacím, které údaje uvádějí na celé stupně a často přes hodinu staré, vám naše aplikace ukáže teplotu venku na desetinu stupně přesně (platí pouze pro meteorologické stanice).

Zobrazení klimatických údajů
Při kliknutí na ikonku "i" v pravém horním rohu úvodní obrazovky aplikace se vám zobrazí základní informace o stanici včetně klimatických údajů. Naleznete zde, jak na stanici bylo před dvěma roky nebo jak se teplota vyvíjela v uplynulém měsíci.

Textové předpovědi
Informace o předpovědi počasí se v aplikaci dozvíte nejen podle ikonek, ale nechybí zde ani textová předpověď pro Česko, která je denně aktualizována.

Nainstalovat / Zobrazit v App Store

Náhled obrazovky aplikace


Uživatelské recenze

In-počasí
hodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasí
vkubalek
...
Od aplikace na počasí toho moc nechci, tahle vypada fajn, libí se mi, ale proboha, dodělejte tam překlápění. iPad používám výhradně na ležato, proč mě nutíte dívat se na to svisle. Hodně zdaru.
In-počasí
hodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasíhodnocení: iPhone/iPad App - In-počasí
Slay25
Ipad verze jen na vysku
Krom Informace o teplote na ikone nema nic, co by stalo za rec, na ipadu nevyuziva misto na displeji hospodarne,minimum informaci. Napr. Weather pro HD je lepsi sice bez ikony,ale nabizi grafy,informace ...Pocasi pro ipad by melo byt podrobnejsi nez pro iphone.
blog comments powered by Disqus

Nainstalovat

NainstalovatZobrazit v App Store